מעקה זכוכית אודותינו | אי אמ יוקרה | עבודות נירוסטה
אתה יכול לחלום ולעצב את המקום היפה ביותר בעולם, אך נדרשים אנשים כדי להפוך את החלום למציאות

לחברת אי.אמ יוקרה ותק של מעל 30 שנה בתחום עבודות הנירוסטה והתמחות במעקות נירוסטה וזכוכית,  לחברה לקוחות כגון חברות כמו אינטל יפאורה וחברות בנייה מובילות, אשר הפכו אותה למובילה בתחום.
במהלך שנות פעילותה "אי אמ יוקרה" ביצעה אין ספור פרוייקטים ונתנה מענה משלב התכנון הביצוע והגימור תוך מתן דגש על הבטיחות והנגישות. פרויקטים קטנים כגדולים, פרויקטים מורכבים די במבט חטוף בפרויקטים של החברה, בכדי להבחין ברמת גימור גבוה ואיכות בלתי מתפשרת.
כיום העסק נמצא בצומת ניצני עוז, באזור נתניה.

אנו גאים לעבוד עם טובי האדריכלים, מעצבים, לקוחות פרטיים, חברות בנייה, עיריות, בתי מלון, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם.אין צורך להתפשר על פחות מהטוב ביותר 

אנו שמים דגש בכל פרוייקט לפרטים הקטנים כגדולים, הפרוייקט קטן או גדול בכל שלביו עובר תחת פיקוחו של אבי, במטרה להבטיח כי הפרוייקט עומד בלוחות הזמנים והתקציב שנקבע בתחילתו.  אנו מקפידים על חדשנות, מקצועיות ואיכות, ומביאים אליכם את המילה האחרונה בתחום מעקות הזכוכית.
הניסיון רב השנים הוא שמאפשר לחברת "אי. אמ יוקרה" לספק את המענה המושלם לצרכיו של הלקוח וזאת תוך עמידה בתקני הבטיחות של ענף הבנייה.הגינות ואמינות נמצאים בראש סולם הערכים של החברה ובאים לידי ביטוי בשיתוף מלא של הלקוח בכל שלבי הפרוייקט.

להצעת מחיר התקשר עכשיו 052-3000365