דף הבית >> מעקות נירוסטה >> מאחז יד נירוסטה
 

מאחזי יד מנירוסטה


אי אמ יוקרה מתמחה בייצור מאחזי יד ומעקות נירוסטה , מאחזי יד בראש ובראשונה נועדו לבטיחות ולנגישות, לעמוד בתקן הנגישות אך יחד עם זאת צריכים להיות אסתטים. ועל כן בחירה במאחז יד מנירוסטה משלבת בין שניהם והם מיוצרים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. הנירוסטה היא חומר גמיש ולכן קל לעצב אותו, מאחז יד בכיפוף, מאחז יד בסיום מקל סבא,מאחז יד כפול ועוד
מאחזי יד נירוסטה משמשים בעיקר למדרגות חיצוניות בבנייני מגורים, משרדים,במבנים ציבוריים או מסחריים ובבריכות. הם 
מעניקים מראה יוקרתי ונוצץ אינם צוברים בקלות כתמים ועמידים בפני שריטות והתחזוקה היא מינימלית. 
מאחזי יד נירוסטה ומאחזי יד כפולים המשמשים בעיקר כמאחזי יד לנכים הם מעקות נגישות המשמשים לאחיזה טובה ויציבה כדי לסייע לאנשים לעלות ולרדת בבטיחות בכבש או בגרם מדרגות.
כדי לייצר ולהתקין מעקות נגישות למבנה או לסביבתו , חשוב לפנות לגורם מקצועי, אי אמ יוקרה מציעה מאחזי יד 
חזקים ועמידים לאורך שנים, המפעל ממוקם באזור נתניה, וההתקנות של מאחזי היד מבוצעות על ידנו בכל רחבי הארץ, העמודים מעוגנים באמצעות קידוחים לרצפה ומקובעים בבטון וכל החיבורים במעקה באמצעות ריתוכים מלאים או כיפופים.  כבר אמרנו שאלו מעקות נגישות, אנשים נשענים עליהם עם משקל גופם מושכים את עצמם ומתקדמים באמצעות המעקה ולכן מאחזי יד אשר מורכבים ממערכות מודולריות ובאמצעות מחברים נוטים להשתחרר עם הזמן, והמעקה הופך לרעוע ולא יציב .
 

מדוע כדאי להתקין מעקות נירוסטה ומאחזי יד נירוסטה?

חומר עמיד - נירוסטה היא פלדת אל חלד , נירוסטה הוא חומר עמיד בפני שינויי מזג האויר, מים ואש. זהו חומר חזק שאינו נשחק בקלות ומשרת את המטרות לטווח ארוך.
קלה לניקוי - הנירוסטה היא חומר קל לניקוי, די מטלית לחה על מנת להחזיר לנירוסטה את הברק שלה ולכן היא מועדפת על פני מעקות ברזל שדורשים תחזוקה וצביעה מחדש.
נירוסטה לעיצוב - הנירוסטה משתלבת עם חומרים כמו עץ, שיש וזכוכית. ובכך הופכת לחומר המשולם לייצור מעקות רהיטים ושולחנות.

 

מאחזי יד לנכים

מאחזי יד לנכים מהווים פריט רב חשיבות עבור אנשים הסובלים ממגבלויות פיזיות. מגוון מאחזי היד לנכים רחב והתאמה נכונה תקל עליהם הן בבית והן בחוץ, מאחזי היד הם שיאפשרו לבעלי מוגבלויות לנוע בחופשיות בחלל ללא עזרה וסיוע.
עיגון מאחז יד על קיר או על עמודים בשביל גישה לאנשים הסובלים ממוגבלויות פיזיות יקל עליהם למשוך עצמם במעלה השיפוע, באופן עצמאי קל ובטוח.