דף הבית >> מעקות זכוכית
מעקות זכוכית          
 
מעקה זכוכית
מעקה זכוכית מנטים

מעקות זכוכית כמעקות פנים


מעקות הזכוכית נחשבים למעקות הבטוחים ביותר, מעקות הזכוכית שהפכו לבחירה הראשונה של מיטב מעצבי הפנים והאדריכלים בעולם בזכות העיצוב המנימליזים והאיכות.
בניגוד למעקות הברזל מעמודים, מעקות הזכוכית מעניקות חציצה מוחלטת בין אזורים אך יחד עם זאת שומרת על המרחב והנוף פתוח.
אספקט זה, הפך את מעקות הזכוכית לבחירה הראשונה בבתי מלון, קניונים ובבתי מגורים ברחבי העולם. 
אנו משתמשים בזכוכית מחוסמת עבה ואיכותית המקנה חוזק עמידות ובטיחות למעקה.

אנו מייצרים מעקות זכוכית לכל גרם מדרגות, מעקות זכוכית למרפסת, מעקות זכוכית לבריכה ועוד.
בטיחות מעל הכל

מעקות זכוכית מיוצרים מזכוכית בטיחותית מחוסמת או רבודה. התקן הישראלי למעקות מחייב שימוש בזכוכית של 10 מ"מ ומעלה, אולם במעקות זכוכית נהוג להתקין לפחות עובי 12 מ"מ בזכוכית מחוסמת, ובעובי 6 +6 בזכוכית רבודה. זכוכית מחוסמת נחשבת לזכוכית בטיחותית וחזקה יותר מזכוכית רגילה, ובמקרה והיא מתנפצת היא נשברת לחתיכות קטנות לרסיסים ובכך מונעת פציעה.
זכוכית רבודה מורכבת משתי לוחות זכוכית מחוסמות המודבקות ביניהן בפילים שקוף (PVBׁ) המונע את התפזרות החתיכות בעת התנפצות. ובעצם הזכוכית נשארת ביחידה אחת דבר המגביר את הבטיחות בעיקר במעקות זכוכית במרפסות. המונע את נפילת הזכוכית מגבוה. 

מעקה חוץ שקוף ובטוח


מעקות זכוכית הם חלק מהנוף בבנייה המודרנית החדשה, והם נחנים במראה אלגנטי מיוחד, והאפשרות לקבל חלל פתוח ללא כל אלמנט שמפריע לנוף. לזכוכית יש יתרונות רבים: חזקה, עמידה מפני שחיקה של האקלים, קלה מאוד לתחזוקה וניקיון וניתן לשלב מגוון חומרים נוזפים כגון עמודי נירוסטה.

סוגי מעקות זכוכית 

זכוכית למעקה בהתאם לתקן הישראלי היא חומר גלם כבד מאוד, ועל כן יש לתכנן בפקידה את התקנתה או עיגונה. התקנת מעקה זכוכית דורשת חישוב מידות מדוייק ועל כן נעשית על ידי בניית תבנית  (שבלונה), שתתבצע רק על ידי בעל מקצוע מנוסה ומיומן. 
קיימות מספר שיטות להתקנת מעקה זכוכית שהנפוצות ביניהם: באמצעות מנטים (מחברי מעקה), שתילת מעקה הזכוכית באמצעות U או התקנה על גבי עמודים.
מעקה זכוכית שתול
מעקות זכוכית באמצעות U
מעקה זכוכית מנטים
מעקות זכוכית באמצעות מנטים
מעקה זכוכית עמודים
מעקות זכוכית עם עמודי נירוסטה