דף הבית >> עבודות נירוסטה >> סולמות נירוסטה ודלתות
 

סולמות נירוסטה ודלתות

סולמות נירוסטה למאגרי מים מים נחשבים לשימושיים ביותר, כיוון שהם עשויים מחומר שאינו מחליד גם כאשר הוא חשוף לשמש או לגשם. חומר זה חסון וחזק כך שהוא מחזיק מעמד בסיטואציות שונות – חשיפה לכימיקלים ולחות גבוהה. המאפיינים הפיזיים של סולמות נירוסטה מאפשרת לסולם לשמור על איכות גם בתנאי לחץ גבוהים כמו כן, הנירוסטה היא חומר עמיד יחסית בפני חיידקים  קלה לניקוי וניתן לשמור עליה נקייה ומבריקה לאורך זמן – תכונה קריטית בשמירה על טוהר המים במאגרי מים בהם שומרים על תברואה מקסימלית. 

 
סולמות לבריכה

בבריכת שחיה העמוקה יותר מ-1.2 מ' חובה להתקין סולם (באזור העמוק) גם אם קיימות מדרגות כניסה אנו מייצרים סולמות נירוסטה לבריכת שחייהֿ בהתאמה אישית . סולמות ומעקות בבריכת השחייה מאפשרים כניסה ויציאה בטיחותיים כמובן שהסולם חייב להתאים לעומק ועל השלבים חומר מונע החלקה. גם סולמות נירוסטה משובחים נוטים לקבל נמשים מהכלור או מהחומצות המחטאים את מי הבריכה. כדי להאט את קבלת הנמשים (חלודה) ולהאריך את חיי הסולם רצוי לחבר לסולם הארכה .
 

דלתות נירוסטה סמויות

דלתות נירוסטה עם צירים נסתרים ובוכנות גז. דלת נירוסטה סמויה לחצר ולבריכה, בבריכות שחייה שיש להן חדר מכונות צריך לאפשר גישה לטיפול במערכות של הבריכה. אנו מייצרים דלתות נירוסטה בהתאמה אישית עם צירים נסתרים, שניתן לרצף אותן והדלת משתלבת כחלק בלתי ניפרד מהריצפה. לדלתות מותקנות בוכנות גז לפתיחה קלה ובטיחותית בהתאם לגודל הדלת והמשקל שלה. בעלת ידית נשלפת לאחר השימוש.